Montaż ogrodzeń z gabionów – trwałość i izolacja akustyczna. Producent małopolskie

Ogrodzenie pełni niezwykle istotną rolę, dlatego warto jego postawienie zaplanować już na etapie budowy domu. W Polsce najczęściej wykonuje się ogrodzenia stalowe, drewniane oraz w formie siatki ogrodzeniowej. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się ogrodzenia z gabionów. Gabiony to druciane kosze, wykonane ze stalowej siatki, które napełnia się najczęściej drobnymi kamykami ozdobnymi lub większymi kamieniami. Zaletą tego typu ogrodzenia jest całkowita izolacja od otoczenia.

 

Gabiony zapewniają prywatność, gdyż szczelnie ułożone kamyczki zasłaniają cały widok za ogrodzeniem. Dodatkową zaletą montażu takiego ogrodzenia jest ochrona przed włamaniem, gdyż utrudnia ono wspięcie się na górę i przeskoczenie przez nie, przez to, że składa się z nierównych elementów. Ponadto świetnie izoluje od hałasu dochodzącego z ulicy. Ogrodzenie jest niezwykle trwałe, posłuży na wiele lat oraz nie ulega korozji.
Producent Małopolskie – montaż ogrodzeń z gabionów
Montaż ogrodzeń z gabionów jest niezwykle prosty i nie wymaga wielu prac, można go wykonać w ciągu jednego dnia. Wystarczy zamontować panele i zabetonować pionowe słupy, a teren między nimi wypełnić żwirem, natomiast utworzony stalowy kosz- kamykami. Jeśli mieszkasz przy ruchliwej drodze, takie ogrodzenie będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Author: nit-ek.pl